Doorgaan naar hoofdcontent

DIY: Canvas



Zelf iets maken geeft mij voldoening, ik maak er als het even kan graag tijd voor vrij. Vooral canvas heeft een aantrekkingskracht op mij, je kunt het "gewoon" gaan beschilderen, maar je kunt er zoveel meer mee.

Hierbij heb ik het canvas (Tedi, €2,-) beschilderd met acrylverf (Action). Daar heb ik een interieursticker overheen geplakt (Blokker, €5,99). Net even anders dan de standaard canvas-met-spreuk die je tegenwoordig in overvloed tegenkomt voor een klein prijsje bij bijvoorbeeld Wibra en Action.



Hier heb ik een canvas doek (Tedi, €2,-) beplakt met harten die ik uit behangstalen (gratis bij bouwmarkt) geknipt heb.

Dit prachtige schilderij rechts heb ik gekregen van vriendin M, viltstift op canvas doek.


 Ik ben gek op levensspreuken en wijsheden, ik heb inmiddels een heuse spreukenbordenmuur :D

Reacties

Populaire posts van deze blog

DIY: Bloempotten opknappen door te schilderen

Groen in huis, ik hou er van. Mijn collectie wordt steeds groter, met ook steeds grotere planten. Grote planten vragen om grote potten en daar ga ik graag naar op zoek bij de plaatselijke kringloopwinkels. Dat scheelt in aanschaf (meestal) en het scheelt het aanboren van nieuwe grondstoffen, wat beter is voor onze planeet, nietwaar?

Traktatie: Spectaculaire stroopwafels

Kom je ook wel eens iets tegen in een winkel waarvan je denkt: " Hee, dat kan ik zelf toch ook wel maken?" Dat was bij mij het geval toen ik de rijkelijk versierde stroopwafels tegenkwam in de supermarkt. Wat een leuk idee, een stroopwafel dopen in chocolade en dan dippen in discodip. Dat is toch wel een heel lekkere traktatie, nietwaar?

DIY: Matrasje + kussen voor Wobbel

De Wobbel, wie kent hem niet? Ik ben fan sinds de start, een tof product en heel toffe mensen die dit op de markt gebracht hebben, dat weet ik omdat ik ze namelijk ook ontmoet heb enkele jaren geleden. Zie mijn review van 5 jaar geleden!   (ik wist nog niets van videobewerking, sorry 😬) We hebben de original én de XL, vooral de XL is populair hier in huis. Niet alleen de kinderen, maar ook vriendlief en ik staan er regelmatig op, telefoneren gaat net wat fijner al wiegend op de wobbel, haha.