Doorgaan naar hoofdcontent

DIY: Pimp m'n TOMS met tattooprint.


Soms heb ik ineens een creatieve ingeving, zo ook gisteren. Wanneer het niet gaat zoals het moet is het soms fijn om je uit te leven op een canvas, in dit geval mijn canvas schoenen van TOMS. 😂



Met een permanent marker ben ik gaan tekenen, ik tekende die tekeningen die ik leuk vind en ooit heb overwogen als tatoeage. Ik vind tatoeages (meestal) erg mooi en heb dit al sinds mijn zestiende op bucketlist staan, toch komt het er maar steeds niet van. Dat heeft er ook mee te maken dat vriendlief er helemaal niet van houdt, plus dat ik nogal wispelturig ben en niet goed kan kiezen wat ik voor eeuwig op mijn lijf zou willen hebben staan.


Een dromenvanger, een ode aan onze zwarte kat Ozzy, hartjes voor mijn liefdes, de poolster odf andere sterren, het bos waar ik zo van hou of bergen waar ik het fantastisch wandelen vindt, een vlinder ter nagedachtenis, een sierlijke veer als eerbetoon aan de hippie in mij, vogels voor de vrijheid die ik zoek of een pijl voor het niet zo gebaande pad wat ik volg.


Keuzestress? Ach, op mijn schoenen kan het allemaal. Mijn kinderen vinden het fantastisch; "Dat wil ik ook doen!" en "Kijk wat mijn mama gedaan heeft, mooi hè?" op het schoolplein.

One of a kind, dat zijn ze nu wel. Het blijkt erg leuk om te doen en geeft veel voldoening als het klaar is. Dus als je nog een paar saaie schoenen hebt liggen; doe eens gek en ga ze zelf een kek patroontje geven.

💜

Reacties

Populaire posts van deze blog

DIY: Bloempotten opknappen door te schilderen

Groen in huis, ik hou er van. Mijn collectie wordt steeds groter, met ook steeds grotere planten. Grote planten vragen om grote potten en daar ga ik graag naar op zoek bij de plaatselijke kringloopwinkels. Dat scheelt in aanschaf (meestal) en het scheelt het aanboren van nieuwe grondstoffen, wat beter is voor onze planeet, nietwaar?

Budgettip: Boodschappenpakket van SBS6

Sbs6 heeft weer een leuk pakket samengesteld waarmee je voor een klein prijsje veel nieuwe producten uit kunt proberen. Voor €14,95 het je het pakket met 24 producten in huis, het is dus inclusief verzendkosten. Het proberen waard, nietwaar? Dit zit erin: Lipton Green Tea Classic: Ontdek de heerlijke groene theesmaken van Lipton: voor een goed moment dat heerlijk smaakt. Lipton Green Classic is een traditionele groene thee met een aangename, zachte smaak. Voor een verfrissend thee moment! Becel Olie Blend: Becel Olie Blend bestaat uit een mengsel van zonnebloem-, lijnzaad- en koolzaadolie. Het bevat Omega’s 3 & 6 die goed zijn voor hart en bloedvaten. Omega's 3 & 6 zijn meervoudig onverzadigde vetzuren, die het lichaam niet zelf kan aanmaken. Ze dragen bij tot de instandhouding van een normaal cholesterolgehalte in het bloed. Becel Dieetolie geeft een optimale smaak aan uw gerechten, met behoud van de smaak van uw originele ingrediënten. Naast warme toepassing l...

Mijn burn-out/depressie 1

  Deze poster van Loesje vat het precies in één zin samen: Crisis. Een kans om na te denken over je manier van leven. En een crisis heb ik, wie mij persoonlijk kent weet vast wel dat ik al sinds 19 augustus 2013 thuis ben door een burn-out wat is uitgemond in een depressie. Ja, dat is niet niks. En blijkbaar ben je daar ook niet zomaar uit. Wat ook niet zo gek is, want je hebt natuurlijk niet een burn-out van de ene op de andere dag. Maar toch, het duurt erg lang. Stel ik me dan niet aan? Na zoveel tijd moet je toch wel weer aan het werk kunnen? Je zit al 19 maanden bij huis! Je moet toch ook inmiddels wel weten wat je wilt? Vragen die niet alleen ik mijzelf stel, maar ook de werkgever, bedrijfsarts, reïntegratiecoach en het UVW. Als je je kunt aankleden, kun je ook aan het werk gaan schijnt de maatstaf te zijn tegenwoordig.