Doorgaan naar hoofdcontent

Blijmakers #24


Ons leven is behoorlijk hectisch op dit moment. Veel dingen waar we geen invloed op hebben hebben wel een enorme impact op ons leven en dat is moeilijk mee om te gaan vind ik.


Dus probeer ik me te focussen op dat waar ik blij van word. Zo heb ik gisteren de cactus verpot in een nieuwe bloempot (gevonden in een kringloopwinkel), het was nogal een karwei maar het resultaat is top! Mooie combinatie hè, dat grijs en geel.

Ik had leren handschoenen van vriendlief aan, maar daar kwamen de stekels dwars doorheen. Ik kreeg tips om krantenpapier of siliconen pannenlappen te gebruiken de volgende keer of het door een bloemist te laten doen. Goede ideeën, die neem ik zeker mee 😁



Ik won een theepakketje bij Wemy's met daarin losse thee, een maatlepel en twee heerlijke bonbons. De visite vond de chocolade heerlijk 😊


Ik liep bij de Albert Heijn in de koopjeshoek tegen deze toffe gele gietijzeren pan aan. Hij was voor de helft van de helft, voor €17,50 kon ik hem echt niet laten liggen. Ik heb al een pan in dit formaat, maar die heeft een plastic dop en kan dus niet in de oven. Dit exemplaar wel, ik ga binnenkort maar eens experimenteren met brood bakken in de Dutch oven dus. Bijvoorbeeld dit no-knead bread van Jim Lahey.


Met de dag van de mantelzorg van mijn gemeente in november heb ik meegedaan aan een workshop pottenbakken, wat ik erg leuk vond om te doen. De cursusleider heeft onze werkstukken gebakken en geglazuurd, na enkele weken mochten we het ophalen.


Ik vind het leuk geworden, ik maakte een bord met een huisnummer (hebben we eindelijk ook een nummer op ons huis, dat werd tijd) en een schaaltje.
Ja, dit wil ik zeker vaker doen, het pottenbakken.


Op een relaxte zaterdag lukte het zomaar dat L. zelf ging eten. een unicum, zijn ontbijt en zijn avondeten moeten we hem voeren, omdat hij anders niets eet. Een hele mijlpaal, dat belooft veel goeds voor de toekomst.


Diezelfde zaterdag was ik yoga aan het doen en kwam L. eraan met een yogamat; hij wilde ook mee doen! Het duurde 3 minuten denk ik, maar toch. Ik hoop dat we dat vaker kunnen gaan doen, ik denk dat dat echt hem zou kunnen helpen rustiger te worden en meer controle te krijgen over en in contact te komen met zijn lijf.


Hetgeen ik altijd blij van word is op de donderdag met W. een lange wandeling te maken. De kinderen zijn naar school/KDC, blijven over, W. is vrij en wij hebben zomaar 6 uur voor onszelf. Mijn favoriete dag, samen met de zondag.


Sta jij ook wel eens stil bij waar jij blij van wordt? Wat zijn jouw blijmakers van de afgelopen maand?

Reacties

Populaire posts van deze blog

DIY: Bloempotten opknappen door te schilderen

Groen in huis, ik hou er van. Mijn collectie wordt steeds groter, met ook steeds grotere planten. Grote planten vragen om grote potten en daar ga ik graag naar op zoek bij de plaatselijke kringloopwinkels. Dat scheelt in aanschaf (meestal) en het scheelt het aanboren van nieuwe grondstoffen, wat beter is voor onze planeet, nietwaar?

Budgettip: Boodschappenpakket van SBS6

Sbs6 heeft weer een leuk pakket samengesteld waarmee je voor een klein prijsje veel nieuwe producten uit kunt proberen. Voor €14,95 het je het pakket met 24 producten in huis, het is dus inclusief verzendkosten. Het proberen waard, nietwaar? Dit zit erin: Lipton Green Tea Classic: Ontdek de heerlijke groene theesmaken van Lipton: voor een goed moment dat heerlijk smaakt. Lipton Green Classic is een traditionele groene thee met een aangename, zachte smaak. Voor een verfrissend thee moment! Becel Olie Blend: Becel Olie Blend bestaat uit een mengsel van zonnebloem-, lijnzaad- en koolzaadolie. Het bevat Omega’s 3 & 6 die goed zijn voor hart en bloedvaten. Omega's 3 & 6 zijn meervoudig onverzadigde vetzuren, die het lichaam niet zelf kan aanmaken. Ze dragen bij tot de instandhouding van een normaal cholesterolgehalte in het bloed. Becel Dieetolie geeft een optimale smaak aan uw gerechten, met behoud van de smaak van uw originele ingrediënten. Naast warme toepassing l...

Mijn burn-out/depressie 1

  Deze poster van Loesje vat het precies in één zin samen: Crisis. Een kans om na te denken over je manier van leven. En een crisis heb ik, wie mij persoonlijk kent weet vast wel dat ik al sinds 19 augustus 2013 thuis ben door een burn-out wat is uitgemond in een depressie. Ja, dat is niet niks. En blijkbaar ben je daar ook niet zomaar uit. Wat ook niet zo gek is, want je hebt natuurlijk niet een burn-out van de ene op de andere dag. Maar toch, het duurt erg lang. Stel ik me dan niet aan? Na zoveel tijd moet je toch wel weer aan het werk kunnen? Je zit al 19 maanden bij huis! Je moet toch ook inmiddels wel weten wat je wilt? Vragen die niet alleen ik mijzelf stel, maar ook de werkgever, bedrijfsarts, reïntegratiecoach en het UVW. Als je je kunt aankleden, kun je ook aan het werk gaan schijnt de maatstaf te zijn tegenwoordig.