Doorgaan naar hoofdcontent

Gezond en lekker: Snelle pastasalade

Frisse & zomerse pastasalade

Lekker bij de barbecue als bijgerecht, deze pastasalade van lekker en simpel! Of  eet het als diner op een warme zomeravond, wat er eventueel overblijft is heerlijk als lunch.

Benodigdheden:
  • 300 gr pasta
  • 5 tomaten
  • 2 (bos)ui
  • 2 el pesto
  • 2 tl Italiaanse kruiden
  • 2 el creme fraiche
  • 75 gr rucola
  • halve tot 1 komkommer
  • zout/peper
  • 150 gr kipreepjes of eventueel hamreepjes

Bereidingswijze:
Zet als eerste een pan water op en kook de pasta gaar volgens de bereidingswijze op het pak. Snijd de tomaten, bosui en komkommer in stukjes. Als de pasta klaar is met koken, kun je de pasta eventueel even spoelen met wat koud water. Meng de pasta vervolgens met de stukjes tomaat, (bos)ui, creme fraiche, komkommer, rucola, de kipreepjes en de pesto. Breng het geheel op smaak met zout, peper en Italiaanse kruiden. Dek de schaal met de pastasalade af en bewaar de pastasalade in de koelkast totdat je hem gaat serveren. 

Reacties

Populaire posts van deze blog

DIY: Bloempotten opknappen door te schilderen

Groen in huis, ik hou er van. Mijn collectie wordt steeds groter, met ook steeds grotere planten. Grote planten vragen om grote potten en daar ga ik graag naar op zoek bij de plaatselijke kringloopwinkels. Dat scheelt in aanschaf (meestal) en het scheelt het aanboren van nieuwe grondstoffen, wat beter is voor onze planeet, nietwaar?

Traktatie: Spectaculaire stroopwafels

Kom je ook wel eens iets tegen in een winkel waarvan je denkt: " Hee, dat kan ik zelf toch ook wel maken?" Dat was bij mij het geval toen ik de rijkelijk versierde stroopwafels tegenkwam in de supermarkt. Wat een leuk idee, een stroopwafel dopen in chocolade en dan dippen in discodip. Dat is toch wel een heel lekkere traktatie, nietwaar?

DIY: Matrasje + kussen voor Wobbel

De Wobbel, wie kent hem niet? Ik ben fan sinds de start, een tof product en heel toffe mensen die dit op de markt gebracht hebben, dat weet ik omdat ik ze namelijk ook ontmoet heb enkele jaren geleden. Zie mijn review van 5 jaar geleden!   (ik wist nog niets van videobewerking, sorry 😬) We hebben de original én de XL, vooral de XL is populair hier in huis. Niet alleen de kinderen, maar ook vriendlief en ik staan er regelmatig op, telefoneren gaat net wat fijner al wiegend op de wobbel, haha.